Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3

Domovní videotelefony

Prodej domovních telefonů a videotelefonů, kamerových systémů a přístupových setémů

Studeněves 115, Tuřany u Slaného

Hascentrum - hasicí přístroje a technika Honda

Společnost Hascentrum se zabývá prodejem servisem a revizemi hasicí techniky a hasicích přístrojů. Druhou část naší nabídky tvoří zahradní techn...

Hradečno 43, Hradečno

GASTROCENTRUM - Jiří Červenka

Prodej,montáž,servis,projektování GASTRONOMICKÉHO zařízení. Vybavení škol,restaurací,nemocnic,hotelů atd. Servis značek např.: FAGOR,RETIGO,ALBA ELEKTROLUX,JUNO,RM,LOTUS,UNOX RATIONAL,VARES,BERTOS,SILANOS,RETIGO,TECNOINOX atd. Prodej gastro inventáře.prodej mycích a čisticích prostředků pro profesionální kuchyně.

nám. starosty Pavla13, Kladno

RANK CAR

Nabízíme prodej, servis a dopravu zemědělské techniky NEW HOLLAND, KUHN, FARMET, FRANZ KLEINE a stavebních strojů NEW HOLLAND. Vozem vybaveným hydraulickou rukou a případně s podvalníkem přepravujeme traktory, kombajny a veškeré zemědělské a stavební stroje.

Lotouš 5, Slaný

KOLVET, s.r.o.

Prodej a servis čisticí techniky německé firmy Kärcher. Naše služby jsme postupně rozšířili o půjčovnu této techniky, výrobu a opravy vysokotlakých hadic.

Vítězná 2960, Kladno

Demag Cranes & Components, spol. s r.o.

Vyrábíme jeřáby mostové, podvěsné, procesní, sloupové a nástěnné otočné jeřáby, jeřábové dráhy. Nabízíme jeřábové systémy KBK, elektrické řetězové a lanové kladkostroje, lanové navijáky, lanové vrátky, pohony a elektromotory. Poskytujeme servisní práce.

Bienerova 1536, Slaný

Radek Tauš - výroba dopravní techniky

Nabízíme výrobu, rekonstrukce, opravu, servis a montáž zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí, jeřábů, kladkostrojů a dálkových ovládání.

Čechova 1541, Slaný

ČKD Mobilní Jeřáby, a.s.

Provádíme výrobu, prodej, opravy a zvláštní posouzení autojeřábů. Autojeřáby, mobilní jeřáby a vyprošťovací jeřáby na podvozcích dle přání zákazníka - Tatra, Man, Mercedes Benz, Iveco, Renault. Provádíme servis, dodáváme náhradní díly a dokumentaci k jeřábům.

Politických vězňů 1337, Slaný

Výtahy Kladno, v.o.s.

Nabídka služeb v oblasti výtahů. Provádíme servisy výtahů, rekonstrukce. Nové, nákladní, osobní, luxusní, hydraulické a trakční výtahy. Výtahy bez strojovny. Odborné zkoušky výtahů.

Kročehlavská 1308, Kladno

Servis jeřábů, a.s.

Provádíme výrobu, prodej a servis na mobilní, nakládací jeřáby a autojeřáby, hydraulické ruky, PALFINGER. Prodej a servis: sklápěče Meiller, cisterny ADR. Kalibrace a ověřování měřidel pro autocisterny. Revizní zkoušky a školení jeřábníků a vazačů.

Netovická 374, Slaný

2TS, s.r.o.

Prodáváme řetězy, řetězové závěsy a komponenty, válečkové řetězy, textilní ploché pásy, nekonečné smyčky. Nabízíme vázací, metrážní, ...

Huťská 3322, Kladno

Zbyněk Kindl - Hydraulika

Prodáváme hydraulické těsnění a chromovanou tyčovinu. Vyrábíme a opravujeme hydraulické válce, systémy, agregáty, stroje, hydraulické vyrovnávací stoly, lisy. Nabízíme prodej a servis hydraulických ruk, čel a nástaveb. Provádíme broušení na kulato.

Hořešovičky 101, Hořešovičky

ČERPADLA SLANÝ

Prodej a servis čerpadel a čerpací techniky - poradenství a návrhy v oboru čerpací techniky, veškerá čerpací soustrojí pro dům a zahradu, domácí vodárny a ponorná čerpadla, kalová čerpadla pro znečištěnou a odpadní vodu, zavlažovací systémy.

Pražská 1316, Slaný

MEC technik, s.r.o.

Zastoupení firem dodávající stroje pro ohýbání trubek, profilů a drátu pro 2D a 3D výrobky, dělení a začišťování trubek a profilů, tváření konců trubek a hydroforming, rovnání a dělení drátu, výrobu řetězů, hřebíků a ramínek.

Víta Nejedlého 3188, Kladno

Filkom, s.r.o.

Nabízíme filtry pro zachycení mechanických nečistot ze vzduchu, plynů, olejů a jiných kapalin. Dále nabízíme olejové odlučovače a filtry a odlučovače pro úpravu zemního plynu.

Wilsonova 585/14, Slaný

ALPIN - BUPEX Školení a vybavení pro práce ve výškách

Nabízíme školení a vybavení pro práce ve výškách, revize OOPP, školení v oblasti bezpečnosti práce, vyrábí zachycovací postroje, pracovní polohovací pásy, textilní smyčky, transportní vaky. Zajišťujeme kompletní péči o firmy v dané problematice.

Doberská 285, Kladno

Chlazení - Králíček, s.r.o.

Nabízíme průmyslové chlazení, dodávky a servis, prodej a montáž kancelářské klimatizace, chladící a mrazící boxy na míru, vybavení prodejen potravin a další.

Dubská 1496, Kladno

Gastro zařízení Humml

Provádíme poradenství, projektování, prodej a servis profesionálního gastro zařízení. Prodáváme technologie pro kuchyně, restaurace, konvektomat, lednice, mrazáky, myčky, fritézy, nerezový nábytek, pece na pizzu, kávovary, roboty.

Ctiborova 3091, Kladno

AMF, s.r.o.

Nabídka šroubových a pístových kompresorů Renner, LMF a Hafi. Nabídky kompresorů pro PET aplikace, dmychadel a přípravků na úpravu stlačeného vzduchu.

Unhošťská 2737, Kladno

HOKR, s.r.o.

Provádíme svařování, řezání, pájení, bodování, ohřev. Prodáváme svařovací zdroje, plazmy, vzduchové kompresory, rozvody a příslušenství. D...

Petra Bezruče 1524, Kladno

MEGAPLAST Kladno s.r.o.

Firma vyrábí a dodává plastová parabolická zrcadla, pro zlepšení bezpečnosti na silnicích (dopravní zrcadla) a pro zabezpečení interiérů obchodů, benzínových pump, bank, letišť a další (interiérová bezpečnostní zrcadla).

Velvarská 1305, Kladno

Bláha

Firma vyrábí a montuje pevné regály s přestavitelnými a výsuvnými policemi, posuvné regály, policové, zásuvkové, provětrávané a trezorové skříně. Vyrábíme i speciální úložné systémy jako vertikální úložné a posuvné rošty nebo vícepatrové archivy.

Vraný 113, Vraný

STROMAC, s.r.o.

Nabízíme prodej a servis pro ohraňovací lisy, nůžky, vysekávací lisy a plasmu firmy GASPARINI, nástroje ROLLERI pro ohraňovací lisy, ohýbačky trubek TRANSFLUID, skružovací stroje a ohýbání profilů FACCIN, horizontální lisy a další.

Smečenská 183, Slaný

ADAX, spol. s r.o.

Provádíme automatizaci a řízení technolog. procesů. Zajišťujeme kompletní realizaci a servis. Vizualizace procesů. PLC Siemens - Simatic, Mitsubishi - Melsec. Prodej přístrojů pro bezkontaktní měření - Zumbach a pro zpracování granulátu - Labotek.

Vrchlického 2775, Kladno

CD Cranes & Trading, spol. s r.o.

Provoz půjčovny. Pronajímáme závěsné lávky řady LK, stavební osobonákladní výtahy řady NOV, věžové jeřáby MB 1030.1, nákladní výtahy V 500, pracovní plošiny PP 1O. Dále nabízíme prodej autojeřábů a mobilních jeřábů ČKD a TADANO FAUN.

Netovická 875, Slaný

Agroobchod Nové Strašecí, s.r.o.

Nabízíme prodej a servis zemědělské techniky a náhradních dílů značek CASE IH, Kverlneland, Merlo, Valtra. Bazar použitých zemědělských strojů.

Slovanka , Nové Strašecí

MOPAL, s.r.o.

Nabízíme dřevěné europalety všech rozměrů a zaručujeme jejich kvalitu dle Č.s. norem. Vlastníme licenci na výrobu palet prostých a palet EUR. Vykupujeme použité palety. Vlastní autodoprava 3,5 t do 50km odvoz i dovoz zdarma. Autodoprava po celé ČR.

Do Hlinišť 1045, Nové Strašecí

L.J. AB, spol. s r.o.

Provádíme malířské a natěračské práce. Prodáváme barvy a laky Scala a Beckers, tapety Mitex a štětce Anza. Dále prodáváme zboží pro hotely a r...

Železničářů 2450, Kladno

SSI Schäfer, s.r.o.

Firma vyrábí a dodává regálové systémy, zařízení skladů, archivů, dílen a závodů. Zpracovává studie a návrhy investorů.

gen. Klapálka 2810, Kladno

ESA - servis palet, s.r.o.

Nabídka svážení, třídění a oprav palet.

manž. Topinkových 796, Kladno

Rayman, spol. s r.o.

Nabídka projektů realizace dodávek zařízení pneumatických doprav suchých práškových a granulovaných materiálů.

Ocelárenská 1781, Kladno

Josef Franc, sanitace

Firma provádí sanitace výčepních zařízení, čištění výparníků u chladicích zařízení parním přístrojem, a to bezprašně.

Boční 27, Kladno

Pavel Koucký - Hasko

Prodej a servis hasících přístrojů.

Rabasova 768, Slaný

Posp, s.r.o.

Prodej čerpací techniky.

Pražská 223, Slaný

Pavel Bakalář, razítka

Nabídka kompletního sortimentu razítek firem Colop, Trodat, Reiner. Zajištění tisku vizitek a letáků. Poskytování grafických prací.

Velká Bučina 20, Velvary

Jaromír Fürst - Jafu

Naše firma nabízí široký sortiment výrobků: hydraulické lisy - rovnací stolice na havarovaná auta - přípravky na ohýbání plechů.

Studeněves 72, Studeněves

Ing. Miloslav Šípal, komunální technika

Prodej a servis komunální techniky - malotraktory, profi sekačky.

Libovice 68, Libovice

CTA POLYGRAPH, s.r.o.

Dodávky nových i použitých tiskových strojů a dokončovacích technologií pro polygrafický průmysl.

Ivana Olbrachta 1522, Kladno

Colsys, s.r.o.

Nabídka služeb spojených s projektováním, instalacemi, dodávkami a servisem elektrotechnických bezpečnostních systémů.

Buštěhradská 109, Kladno

Allstore, v.o.s.

Nabízíme prodej interiérů prodejen. Dodávky a montáž obchodního zařízení Porsa.

Dubská 300, Kladno

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?