Cestovní služby a pohostinství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Taxi Transport Kladno

Taxi Kladno, spolehlivá taxislužba, garantované ceny, profesionalni ridiči. Možnost platby kreditní kartou. Přeprava osob, Drink taxi - Odvoz vozu, Kurýr taxi. Z Kladna a okolí, Vás odvezeme kamkoli v ČR a EU.

Americka, 2532, Kladno

AD EXPRESS | Vladimír Procházka

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava a expresní přeprava kusových zásilek. Přeprava pod dohledem zákazníka.

Náměstí 117, Křinec

Kladenské divadélko

Provoz stylové restaurace se zahrádkou a dětským hřištěm. Minutková kuchyně, polední menu. Zajišťujeme firemní akce, cateringové služby, svatební hostiny, školení, promotion. Sály s kapacitou až 190 lidí, čtyři bary. Půjčovna venkovních grilů a stanů.

J. Hory 1981, Kladno

Abntrans- Bohumil Novosad

Služba odstraňování a likvidace odvozu odpadu a sutě přistavení a pronájem kontejneru/bykramu/na komunální a domovní odpad,sběr a svoz,velkoobjemové do 12m3 region Kladno,Slaný,Praha západ, PRAHA a okolí

Hlavní 1, Stehelčeves

RIVER BOATS PRAGUE, s.r.o.

Disponujeme parníky a nabízíme nevšední zážitek z poznávání krás Prahy. Můžete si u nás vychutnat hodinovou plavbu, oběd na parníku, večerní projížďku osvětlenou Prahou, romantickou večeři, ale i svatbu či firemní setkání. Přízpůsobíme se na míru Vašim potřebám!

Praha

Helena Stuchlá - U Mušketýra

Prosklená restaurace skoro na konci Kladna - v Rozdělově, 50m od marketu Tesco Expres. S kapacitou 70 míst a venkovní zahrádkou. Hotová a minutková jíd...

Moskevská 3114, KLadno

taxi krejčí Stochov

Přeprava osob, zásilek atd.

Hornická 386, Stochov

Restaurace "Na Střelnici" , Slaný

Staročeská restaurace v centru města s odděleným nekuřáckým salonkem a letní zahradou v lesoparku Háje. Nabízíme nejen typickou českou kuchyni, al...

Fügnerova 172, Slaný

Taxi Slaný Pénzeš Marian

Taxi-služba přeprava osob. Slaný, Kladno a okolí, také zahraničí. Přistavení vozu zdarma, smluvně možno na letiště Praha. Poskytuji slevu pro stálé klienty, dále je možné poskytnout slevu např. na maturitní večírky. Kurýrní služba do 50kg. V případě zájmu volejte a objednejte si odvoz.

Vítězná 1556, Slaný

Městský podnik služeb Kladno, spol. s r.o.

Provádíme sběr, přepravu a likvidaci odpadů, včetně nakládání s nebezpečnými odpady a sběrné dvory. Provádíme zimní a letní údržbu a čištění komunikací, úklid města a údržbu zeleně. Provozujeme instalaci dopravního značení a odtah vozidel.

Smečenská 381, Kladno

RANK CAR

Nabízíme prodej, servis a dopravu zemědělské techniky NEW HOLLAND, KUHN, FARMET, FRANZ KLEINE a stavebních strojů NEW HOLLAND. Vozem vybaveným hydraulickou rukou a případně s podvalníkem přepravujeme traktory, kombajny a veškeré zemědělské a stavební stroje.

Lotouš 5, Slaný

Hotel Astra

Provoz hotelu nacházejícího se v lesním prostředí, pouze 25 km od Prahy. Můžete zavítat na hrad Křivoklát nebo Karlštejn. Specializujeme se na školení a kongresy, 8 školících místností a ubytování pro více jak 100 osob, dále pak sportovně relaxační centrum.

Srby 184, Tuchlovice

BEMEX BOOT

Prodej a pronájem jachet, jachtařské kurzy, kapitánské průkazy, kondiční plavby, výhradní zastoupení pro plachetnice a motorové čluny BENETEAU, zastoupení pro katamarany LAGOON, charter lodí po celém světě, vlastní flotila v Chorvatsku.

Unhošťská 2752, Kladno

DACHSER Czech Republic a.s.

Nabízíme komplexní logistické služby. Sběrná služba, mezinárodní a vnitrostátní kamionová spedice, logistika potravin, letecké cargo a námořní spedice, kontraktní logistika, skladování a distribuce. Nabízíme služby celní deklarace.

Huťská 229, Kladno

Omega

Zajišťujeme poznávací zájezdy po celé Evropě. Programy pro školy v tuzemsku a zahraničí - poznávací SRN, Rakousko, Anglie - (Hastings) - třídenní...

Koleč 63, Koleč

Elektromontáže Slaný, s.r.o.

Provádíme elektromontážní práce v oborech slaboproud, silnoproud, projekce, revize a speciální elektromontážní práce. Zároveň vykonáváme práce stavební, zemní a práce s vysokozdvižnými plošinami a dopravu nákladními vozy včetně strojního skládání materiálu.

Smečenská 1009, Slaný

Esa, s.r.o.

Provádíme komplexní logistiku 3PL na míru. Nabízíme i jednotlivé služby - vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava, přeprava a spedice, skladování - 5 skladů. Suchá a chlazená distribuce, celní deklarace. Nabízíme outsourcing, balení a úpravu zboží.

Manž. Topinkových 796, Kladno)

TAXI KLADNO - 777012034

Taxi nonstop Kladno a okolí. Služba drink taxi, kurýrní služba, přeprava zásilek. Zajistíme odvoz vyššího počtu osob. Letištní transfer. Dětská autosedačka k dispozici.

T. G. Masaryka 345, Kladno

Agentura OK

Zajišťujeme chaty a chalupy k pronajmutí. Dovolená a ubytování v Čechách. Regiony na léto - Jižní Čechy, Slapy, Lipno, Orlík, Hracholusky, Sázava, Lužnice. Rekreace na horách Krkonoše a Krušné hory. Chaty, chalupy a apartmány. Nabízíme last minute.

Václava Rabase 895, Kladno

hotovky

Hotová jídla sterilovaná ve skle s půlroční zárukou od 34,-Kč. 100 druhů jídel dle českých receptur.Doprava zdarma.Velké slevy pro důchodce. Platí pro PRAHU a STŘEDOČESKÝ KRAJ

vršovická 1461/26, Praha 10

Hotel pro kočky Miacis

Poskytování nadstandardního ubytování pro kočky v novém hotelu pro kočky, který leží mezi městy Kladno a Slaný - 15 minut jízdy od letiště Praha-Ruzyně

Zborovská 196, Smečno

MOPAL, s.r.o.

Nabízíme dřevěné europalety všech rozměrů a zaručujeme jejich kvalitu dle Č.s. norem. Vlastníme licenci na výrobu palet prostých a palet EUR. Vykupujeme použité palety. Vlastní autodoprava 3,5 t do 50km odvoz i dovoz zdarma. Autodoprava po celé ČR.

Do Hlinišť 1045, Nové Strašecí

Restaurace V-klub 4411

Restaurace nabízí jídla a nápoje ve vojenském stylu.

Wilsonova 689, Slaný

Hotel pro kočky Trubská

Vážení majitelé kočiček, dopřejte svým miláčkům luxusní ubytování a maximální péči v době, kdy se jim nemůžete plně věnovat. Nabízíme:...

Do Zahrad 452, Brandýsek

Restaurace Zlatý Kapr - U rybiček

Provozovatel restaurace.

Wilsonova 581/20, Slaný

Setr, v.o.s.

Restaurace nabízející výběr minutkových jídel, salátů, dezertů či míchaných nápojů. Zajišťování rozvozu jídel.

Wilsonova 596/8, Slaný

Standart - Union club

Restaurace s kapacitou 20 osob.

Husova 100, Slaný

Ubytovna - Hotel Praha ve Slaném

Nabídka ubytování ve 2 - 4 lůžkových pokojích a 2 - 4 lůžkových apartmánech.

Pražská 754, Slaný

Miloš Matourek, silniční doprava

Provozování silniční nákladní dopravy.

Nerudova 499, Zlonice

Jaroslav Pech, silniční doprava

Zajištění nákladní silniční dopravy.

Beřovice 4, Beřovice

Miloš Kučera, silniční doprava

Zajištění nákladní silniční dopravy.

Bratronice 12, Bratronice

Srdce Čech, o.p.s. - TIC Křivoklátska a Bratronicka

Poskytování informací o zajímavostech, ubytování a kulturním a sportovním vyžití ve městě a okolí.

Bratronice 54, Bratronice

Ing. Zdeňka Šichtařová - ubytování

Zajistíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích. K dispozici kuchyň, koupelna s rohovou vanou a bidetem, WC, krytý přístřešek pro auto. Možnost snídaní.

Běloky 43, Běloky

Parking Hostouň 51

Zajišťujeme parkování blízko letiště Ruzyně. V ceně je parkování včetně dopravy na letiště a zpět z parkoviště (transfer). Objekt je pojištěn.

Pod Kostelem 51, Hostouň

Vladimír Jáchim - Eskado

Poskytujeme taxi služby a smluvní přepravu pro Středočeský kraj.

Hořešovice 98, Hořešovice

Dopravně informační služba Slaný

Provádíme monitoring dopravy při mimořádných událostech.

Na Vavřinci 361, Slaný

Country bar

Podávání teplých jídel a točeného piva.

Palackého 201/19, Slaný

Dejsi

Poskytování služeb rychlého občerstvení.

Třebízského 161, Slaný

Dana Kovaříková - cestovní agentura

Zajištění tuzemských i zahraničních pobytů.

Jungmannova 944/1, Slaný

Auto Smolka, s.r.o.

Provoz silniční motorové dopravy nákladní.

Politických vězňů 1346, Slaný

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?