Prodej stavebnin

 

Strana:   1 2 3

Abntrans- Bohumil Novosad

Služba odstraňování a likvidace odvozu odpadu a sutě přistavení a pronájem kontejneru/bykramu/na komunální a domovní odpad,sběr a svoz,velkoobjemové do 12m3 region Kladno,Slaný,Praha západ, PRAHA a okolí

Hlavní 1, Stehelčeves

Barvy laky omítky u Lípy

Prodej barev a veškerého malířského a natěračského sortimentu. Míchání na počkání, poradenská činnost v oblasti barev , omítek ,lazur a ochrany dřeva.

P.Bezruče 1767, Kladno

Železářství Dítě

Prodej spojovací materiálu. Zámky, kování, vložky , výroba klíčů, gravírování. Domácí a kuchyňské potřeby. Lišty, latě, prahy. Zahradní pomůcky. Instalaterství.Vodovodní baterie. Elektromateriál. Doplňky do domácnosti. Camping.Prodej nářadí ručního i elektrického.

T.G.Masaryka 395, Kladno

Martin Pfaur - prodej vrat a bran

Zajišťujeme výrobu, montáž, prodej, servis a poradenství. Nabízíme garážová vrata, vjezdové brány, automatická dálková ovládání, roletové mříže, žaluzie, markýzy, předokenní rolety, bezpečnostní a solární folie i zasklívání balkonů.

Na stráni 2703, Kladno

Stavimat, spol. s r.o.

Nabízíme a dodáváme vše pro stavebnictví - stavební materiály, zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace, hydroizolace, sádrokarton, stavební ocel. Zajišťujeme traťové dodávky včetně skládání HR do 10m.

Revoluční 5, Slaný

Jaroslav Mudra - prodej parket

Renovace parket Kladno.Pokládka parket.Půjčovna brusek.Broušení parket. Provoz obchodní a montážní firmy specializované na prodej, pokládku a renovaci dřevěných podlah.

Holandská 2505, Kladno

ASIAN CORPORATION, s.r.o.

Prodejce dveří a zárubní z Hongkongu. Dále dovážíme a prodáváme podlahy a schodiště.

Žižkova 218/3, Buštěhrad

Design for all s.r.o.

prodej, servis a montáž oken i dveří reklamní činnost-vše pro firmy (Velkoplošný tisk, signmaking, polepy vozidel, reklamní předměty, grafické studio, tvorba www stránek, atd.) autofólie- tónování skel autofóliemi (bez demontáže) výroba skleněného nábytku či jiných interiérových doplňků

Milady Horákové 2725, Kladno

HELLA - PLAST

Nabízíme plastová okna a dveře z německého profilu GEALAN, hliníkové dveře z profilu Heroal. Záruka na okna dveře 10 let. Držitel certifikátu ISO 9001:2000. Dodáváme příslušenství pro plastová okna - parapety, žaluzie, sítě, rolety a garážová vrata.

Dřínov 87, Dřínov

Cífka, spol. s r.o.

Nabízíme železářské zboží, hutní materiál, potřeby pro zahrádkáře, kutily a řemeslníky. Vyrábíme a prodáváme vrata, vratová technika Hörmann.

Náměstí Krále Vladislava 8, Velvary

Prima Steel CZ, s.r.o.

Provozujeme velkoobchodní prodej bezešvých a svařovaných trubek armatur a potrubního příslušenství.

Wolkerova 2766, Kladno

VORLÍČEK-PLAST, s.r.o.

Nabízíme výrobu a montáž plastových oken a dveří. Dodáváme Eurookna, vnitřní dveře, střešní okna, žaluzie, parapety a sítě proti hmyzu. Kompletní servis od výroby po montáž. Možnost splátkového prodeje. Provádíme revitalizace panelových domů na klíč.

Palackého 212/8, Slaný

Jaroslav Bernhard - pokládka podlah

Zajišťujeme veškeré podlahářské práce - pokládka lina, koberce, plovoucí podlahy, renovace parket a pokládka mozaikových parket. Provádíme pokládky všech typů podlah. Více než 10 let praxe v oboru.

Váňova 3225, Kladno

Kludi Armaturen

Jsme značkový německý výrobce vodovodních baterií. Dodáváme koupelnové a kuchyňské baterie, sprchové systémy (tyče, hadice, sprchové talíře), odpadové a přepadové systémy. Dodáváme kompletní koupelny ESPRIT a Swarovski (včetně nábytku, keramiky a doplňků).

Pražská 355, Slaný

BOHEMIA PLAST KLADNO, spol. s r.o.

Nabízíme plastová okna a dveře. Dodáváme eurookna, vnější a vnitřní parapety, vnitřní žaluzie, rolety, garážová vrata, zimní zahrady. Výroba, dodávka, montáž, likvidace starých oken a dveří.

Železárenská 315, Kladno

Stavebniny u Nováků, s.r.o.

Nabízíme stavební materiály Porotherm, Ytong, Qpor a jiné cihly a bloky. Nabízíme izolace proti vodě i tepelné - polystyren, minerální vatu Knaufinsu...

Poděbradova 128, Nové Strašecí

VP trend - plast, s.r.o.

Přímý výrobce plastových oken a dveří v profilu Deceuninck. Návrh, výroba, prodej a montáž: plastová okna, dveře, zimní zahrady, parapety, rolety, žaluzie, pevné sítě proti hmyzu. Nabízíme kompletní realizace včetně likvidace starých oken.

Divadelní 67, Kladno

Vestav Kladno, s.r.o.

Nabízíme dodávku hutního materiálu just-in-time. Plechy včetně pálení a stříhání, profilová ocel, betonářská ocel včetně ohýbání dle výkresů, svařované sítě, jackly, trubky, pažnice UNION. Materiály dělíme na požadované rozměry a zavážíme vlastní dopravou.

Petra Bezruče 1795, Kladno

A - Bazény Waltr

Nabízíme širokou nabídku bazénů a příslušenství, zastřešení, whirlpooly, jímky, ČOV, vložkování nádrží a bazénů PVC folií. Vyrábíme a prodáváme bazény.

Divišova 2080, Kladno

EXCEL - Jaroslav Tesárek

Jsme výhradní dovozci vířivých bazénů z USA. Vysoká kvalita, výjimečný design. Profesionální servis máme zajištěn především díky 10 leté zkušenosti s výrobou hydromasážních van. Zajišťujeme kompletní realizace wellness center od projektu až po realizaci.

Pražská 355, Slaný

VOD, s.r.o.

Prodáváme stavební kování, vnitřní parapety, spojovací materiál pro okna a dveře, kovové hmoždinky, montážní šrouby, PVC krytky, dveřní panty a zámky. Dále dveřní výplně, okenní okapnice a prodáváme montážní materiál.

Vrapická 402, Kladno

Naviggo Group, s.r.o.

Nabízíme dodávku a montáž solárních a fotovoltaických systémů od renomovaných výrobců - solární panely, kolektory a další.

Suchardova 236, Kladno

Arquati Czech, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní řešení v oblasti stínící techniky a okenních dekorací, odborně poradíme a navrhneme nejvhodnější způsob se zřetelem na f...

Milady Horákové 227, Kladno

La Escandella

Prodejní a obchodní oddělení španělského výrobce střešní pálené krytiny pro oblast České republiky. Zajišťuje dodávky střešní krytiny z výrobního závodu ve Španělsku ke koncovému zákazníkovi a odborný servis.

Ctiborova 425, Kladno

P & V Invest, s.r.o.

Prodáváme české, italské, španělské keramické obklady a dlažby, lepidla, spárovací hmoty, lišty. Skladové zásoby, možnost výběru a okamžitého odvozu, grafické návrhy. Prodej pozemků pro rodinné domy. Stavební pozemky včetně IS.

Netovice 3, Slaný

Jiří Vrba - zateplování fasád

Poskytujeme kompletní poradenství v zateplování, včetně digitální vizualizace fasád. Míchání pastovitých omítek a míchání barev. Provádíme celkové rekonstrukce domů a bytů. Stavby na klíč a zateplování budov.

Dlouhá 33, Kladno

Brik stavební a obchodní společnost, s.r.o.

Zajištění kompletní stavební činnosti zaměřené na stavby ocelových hal pro sportovní, skladové a výrobní účely. Stavby montovaných rodinných domů a zděných rodinných domů.

gen. Klapálka 1698, Kladno

DESTRO, spol. s r.o.

Provádíme recyklace a zpracování strusky a stavebních odpadů. Prodej drceného struskového kameniva mnoha frakcí. Nakládka a odvoz stavebních odpadů a sutě.

Průmyslová 1343, Kladno

Hüppe, s.r.o.

Jsme německý výrobce sprchových koutů, vaniček, vanových zástěn, sprchových systémů a dalších doplňků z oblasti sprchování.

Pražská 1579, Slaný

Stavebniny - Milan Kratina

Nabízíme sádrokarton a jeho příslušenství, cement, vápno, štuk, lepidla, Ytong, cihly, komíny, KB blok, zateplení (polystyren, vata) aj. Zabýváme se stavební činností, stavíme rodinné domy na klíč, půdní vestavby, rekonstrukce a obkladačské práce.

Karlovarská 410, Tuchlovice

Ing. Josef Kindl - sanitární vybavení

Prodej sanitárního a topenářského sortimentu a renovace. Rekonstrukce a vybavování komerčních i soukromých objektů od projektu až po realizaci.

Pražská 355, Slaný

Mykhaylo Demyan - prodej dlažeb a obkladů

Provádíme stavební činnosti. Nabízíme podlahy, obklady, dlažby i zdiva.

Pod horou 313, Slaný

Ing. Marcel Hanzl - prodej vrat a bran

Nabízíme a montujeme garážová, průmyslová, sekční, sklopná vrata, závory. Vyrábíme brány, ploty, plotové dílce a branky.

Vrapická 32, Kladno

Pavel Tóth - prodej stavebních prvků

Nabídka jednoduchých řešení pro samostatné montáže.

Nová Ves 23, Hradečno

LUPE CZ, s.r.o.

Zajištění speciálních stavebních materiálů dodávaných na stavby. Stavební činnost.

Husova 135, Kladno

KRAPP, s.r.o.

Provoz půjčovny a nabídka prodeje vířivých bazénů.

náměstí Sítná 3127, Kladno

M.M.Doors

Nabízíme prodej interiérových dveří, zárubní a dřevěných, laminátových a korkových podlah. Zajistíme zaměření, dopravu montáž a stavební úpravy. V naší nabídce dveře otočné, sklapovací, šoupací, atypické a prosklené.

Ivana Olbrachta 78, Kladno

Eva Šťáhlavská - Univers

Nabízíme výrobu, montáž, velkoobchodní i maloobchodní prodej stavebních doplňků.

Americká 2772, Kladno

Pavel Velíšek - plovoucí podlahy

Nabídka prodeje a pokládky podlahových krytin.

gen. Píky 1981, Kladno

Václav Rajniš,stavební materiál

Dovoz a prodej stavebního materiálu.

Malá strana 7, Kladno

 
 

Vyfiltrovat z výsledků jen města:

 
 
 
 

Strana:   1 2 3

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?