Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

MarkSimon, s.r.o.

Jsme výrobci reklamy - signmaking, POP, světelné i nesvětelné reklamy, prodejních stojanů, shop in shopů, tiskneme bannery, na samolepící fólie, polepujeme auta, autobusy apod. Vyrábíme z plexiskla, dřeva, kovu,.. Máme potřebné technologie pro výrobu i skladování.

Havířská 1572, Kladno

Truncator CZ

Koza na řezání dřeva pro bezpečné a rychlé řezání dřeva - novinka z Velké Británie. Inovativní systém který šetří Vaši sílu i čas.

Nove Straseci

Kladenské divadélko

Provoz stylové restaurace se zahrádkou a dětským hřištěm. Minutková kuchyně, polední menu. Zajišťujeme firemní akce, cateringové služby, svatební hostiny, školení, promotion. Sály s kapacitou až 190 lidí, čtyři bary. Půjčovna venkovních grilů a stanů.

J. Hory 1981, Kladno

Stěhování-Faitsped

Firma Faitsped zajišťuje stěhování bytů, kanceláří a provozoven, stěhování strojů a trezorů, hudebních nástrojů včetně koncertních křídel ...

Lohniského 843/27, Praha

Domovní videotelefony

Prodej domovních telefonů a videotelefonů, kamerových systémů a přístupových setémů

Studeněves 115, Tuřany u Slaného

ACTSMS s.r.o.

výroba webových stránek, hosting, vývoj aplikací, datové sklady, poradenství v reklamě, servis IT

Husova 53, Pchery

PRIMA REKLAMA

Tvorba reklamních a propagačních materiálů (cedule, štítky atd...),tisk vizitek, potisk textilu, gravírování CO2 laserem a vše co k reklamě patří...

Třebízského 165, Slaný

Hascentrum - hasicí přístroje a technika Honda

Společnost Hascentrum se zabývá prodejem servisem a revizemi hasicí techniky a hasicích přístrojů. Druhou část naší nabídky tvoří zahradní techn...

Hradečno 43, Hradečno

EHSC, spol. s r.o.

EHSC, spol. s r.o. je českou poradenskou firmou v oblastech bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP), požární ochrany (PO) a podnikové ekologie. ...

Husinecká 10, Praha

Roman Jasenovec

Zajišťuji nezávislé finanční poradenství

Rašínová 1133, Kladno

KOLVET, s.r.o.

Prodej a servis čisticí techniky německé firmy Kärcher. Naše služby jsme postupně rozšířili o půjčovnu této techniky, výrobu a opravy vysokotlakých hadic.

Vítězná 2960, Kladno

ALPIN - BUPEX Školení a vybavení pro práce ve výškách

Nabízíme školení a vybavení pro práce ve výškách, revize OOPP, školení v oblasti bezpečnosti práce, vyrábí zachycovací postroje, pracovní polohovací pásy, textilní smyčky, transportní vaky. Zajišťujeme kompletní péči o firmy v dané problematice.

Doberská 285, Kladno

CERT-ACO

Nabízíme certifikace systémů jakosti, environmentálního systému, systémů BOZP, HACCP a pracovníků. Validace environmentálního prohlášení programu EMAS.

Huťská 275, Kladno

Servis jeřábů, a.s.

Provádíme výrobu, prodej a servis na mobilní, nakládací jeřáby a autojeřáby, hydraulické ruky, PALFINGER. Prodej a servis: sklápěče Meiller, cisterny ADR. Kalibrace a ověřování měřidel pro autocisterny. Revizní zkoušky a školení jeřábníků a vazačů.

Netovická 374, Slaný

ČKD Mobilní Jeřáby, a.s.

Provádíme výrobu, prodej, opravy a zvláštní posouzení autojeřábů. Autojeřáby, mobilní jeřáby a vyprošťovací jeřáby na podvozcích dle přání zákazníka - Tatra, Man, Mercedes Benz, Iveco, Renault. Provádíme servis, dodáváme náhradní díly a dokumentaci k jeřábům.

Politických vězňů 1337, Slaný

Radek Tauš - výroba dopravní techniky

Nabízíme výrobu, rekonstrukce, opravu, servis a montáž zdvihacích zařízení, ocelových konstrukcí, jeřábů, kladkostrojů a dálkových ovládání.

Čechova 1541, Slaný

Demag Cranes & Components, spol. s r.o.

Vyrábíme jeřáby mostové, podvěsné, procesní, sloupové a nástěnné otočné jeřáby, jeřábové dráhy. Nabízíme jeřábové systémy KBK, elektrické řetězové a lanové kladkostroje, lanové navijáky, lanové vrátky, pohony a elektromotory. Poskytujeme servisní práce.

Bienerova 1536, Slaný

Esa, s.r.o.

Provádíme komplexní logistiku 3PL na míru. Nabízíme i jednotlivé služby - vnitrostátní a mezinárodní kamionová doprava, přeprava a spedice, skladování - 5 skladů. Suchá a chlazená distribuce, celní deklarace. Nabízíme outsourcing, balení a úpravu zboží.

Manž. Topinkových 796, Kladno)

BERÁNEK, spol. s r.o.

Nabízíme podniková informační řešení Microsoft Dynamics NAV, návrhy a správu sítí a informační infrastruktury, řešíme otázky informační bezpečnosti, vyvíjíme databázové webové aplikace, zajišťujeme podporu uživatelů a provoz IT ve firmách.

Kleinerova 1469, Kladno

Cert Kladno, s.r.o.

Poradenská a vzdělávací organizace zaměřená na systémy podnikového řízení, zabezpečování jakosti a problematiku ochrany životního prostředí.

Huťská 275, Kladno

Unibon, spol. s r.o.

Výrobním programem je světelná a nesvětelná reklama a prodejní stojany.

Netovická 875, Slaný

S.B.S. Services, s.r.o.

Nabízíme bezpečnostní služby - fyzická ostraha objektů, osobní ochrana, převoz financí, pořadatelská služba, detektivní činnost. Zabezpečujeme objekty elektronickými a kamerovými systémy. Dále provádíme poradenskou činnost a bezpečnostní audity.

Wolkerova 2766, Kladno

MEC technik, s.r.o.

Zastoupení firem dodávající stroje pro ohýbání trubek, profilů a drátu pro 2D a 3D výrobky, dělení a začišťování trubek a profilů, tváření konců trubek a hydroforming, rovnání a dělení drátu, výrobu řetězů, hřebíků a ramínek.

Víta Nejedlého 3188, Kladno

Filkom, s.r.o.

Nabízíme filtry pro zachycení mechanických nečistot ze vzduchu, plynů, olejů a jiných kapalin. Dále nabízíme olejové odlučovače a filtry a odlučovače pro úpravu zemního plynu.

Wilsonova 585/14, Slaný

RANK CAR

Nabízíme prodej, servis a dopravu zemědělské techniky NEW HOLLAND, KUHN, FARMET, FRANZ KLEINE a stavebních strojů NEW HOLLAND. Vozem vybaveným hydraulickou rukou a případně s podvalníkem přepravujeme traktory, kombajny a veškeré zemědělské a stavební stroje.

Lotouš 5, Slaný

Kulturní dům Kladno

Nabízíme pronájem prostor pro výstavy, kongresy, školení a společenské akce. Pořádáme plesy a koncerty. Zajišťujeme gastronomické a pořadatelské služby.

náměstí Sítná 3127, Kladno

GASTROCENTRUM - Jiří Červenka

Prodej,montáž,servis,projektování GASTRONOMICKÉHO zařízení. Vybavení škol,restaurací,nemocnic,hotelů atd. Servis značek např.: FAGOR,RETIGO,ALBA ELEKTROLUX,JUNO,RM,LOTUS,UNOX RATIONAL,VARES,BERTOS,SILANOS,RETIGO,TECNOINOX atd. Prodej gastro inventáře.prodej mycích a čisticích prostředků pro profesionální kuchyně.

nám. starosty Pavla13, Kladno

Výtahy Kladno, v.o.s.

Nabídka služeb v oblasti výtahů. Provádíme servisy výtahů, rekonstrukce. Nové, nákladní, osobní, luxusní, hydraulické a trakční výtahy. Výtahy bez strojovny. Odborné zkoušky výtahů.

Kročehlavská 1308, Kladno

Reklama Mazochová - tónování autoskel

Provádíme výrobu reklamy. V naší nabídce jsou: fóliová reklama, reklama na výlohy, velkoplošný tisk, potisk bannerů, reklama na auta, tónování autoskel, bezpečnostní fólie, potisk textilu. Vyrábíme samolepky, magnetky, firemní desky, vizitky, technické štítky.

Sídliště 503, Velvary

2TS, s.r.o.

Prodáváme řetězy, řetězové závěsy a komponenty, válečkové řetězy, textilní ploché pásy, nekonečné smyčky. Nabízíme vázací, metrážní, ...

Huťská 3322, Kladno

Zbyněk Kindl - Hydraulika

Prodáváme hydraulické těsnění a chromovanou tyčovinu. Vyrábíme a opravujeme hydraulické válce, systémy, agregáty, stroje, hydraulické vyrovnávací stoly, lisy. Nabízíme prodej a servis hydraulických ruk, čel a nástaveb. Provádíme broušení na kulato.

Hořešovičky 101, Hořešovičky

Hotel Astra

Provoz hotelu nacházejícího se v lesním prostředí, pouze 25 km od Prahy. Můžete zavítat na hrad Křivoklát nebo Karlštejn. Specializujeme se na školení a kongresy, 8 školících místností a ubytování pro více jak 100 osob, dále pak sportovně relaxační centrum.

Srby 184, Tuchlovice

HYGOP, s.r.o.

Nabízíme výrobu a prodej hygienických potřeb. Prodáváme tekutá mýdla, sprchové šampony a gely, náplně - papír, mikroten, papírové ručníky a utěrky, PE a MI pytle. Čisticí a desinfekční prostředky. Rozvoz po Praze a okolí do 24 hodin zdarma.

Lipová 218, Velká Dobrá

ČERPADLA SLANÝ

Prodej a servis čerpadel a čerpací techniky - poradenství a návrhy v oboru čerpací techniky, veškerá čerpací soustrojí pro dům a zahradu, domácí vodárny a ponorná čerpadla, kalová čerpadla pro znečištěnou a odpadní vodu, zavlažovací systémy.

Pražská 1316, Slaný

RZ-REALITY

Provozujeme realitní kancelář. Poskytujeme garanci rychlého prodeje, právní servis, odhady nemovitostí, hypotéky od stavebních spořitelen, doporučení bonity klienta.

Osvoboz. pol. vězňů 341, Kladno

S&V Stock, s.r.o.

Zajišťujeme komplexní skladové a celní služby, tuzemské, celní a daňové sklady. Doprava, distribuce a kompletace zboží. Nabízíme archivační a skartační služby - archivace, správa, úschovna a likvidace dokumentů. Komerční spisovna a sdružený archiv.

Milady Horákové 2724, Kladno

Gastro zařízení Humml

Provádíme poradenství, projektování, prodej a servis profesionálního gastro zařízení. Prodáváme technologie pro kuchyně, restaurace, konvektomat, lednice, mrazáky, myčky, fritézy, nerezový nábytek, pece na pizzu, kávovary, roboty.

Ctiborova 3091, Kladno

STROMAC, s.r.o.

Nabízíme prodej a servis pro ohraňovací lisy, nůžky, vysekávací lisy a plasmu firmy GASPARINI, nástroje ROLLERI pro ohraňovací lisy, ohýbačky trubek TRANSFLUID, skružovací stroje a ohýbání profilů FACCIN, horizontální lisy a další.

Smečenská 183, Slaný

Agroobchod Nové Strašecí, s.r.o.

Nabízíme prodej a servis zemědělské techniky a náhradních dílů značek CASE IH, Kverlneland, Merlo, Valtra. Bazar použitých zemědělských strojů.

Slovanka , Nové Strašecí

ADAX, spol. s r.o.

Provádíme automatizaci a řízení technolog. procesů. Zajišťujeme kompletní realizaci a servis. Vizualizace procesů. PLC Siemens - Simatic, Mitsubishi - Melsec. Prodej přístrojů pro bezkontaktní měření - Zumbach a pro zpracování granulátu - Labotek.

Vrchlického 2775, Kladno

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?